Vďaka pokročilým nastaveniam je možné prispôsobiť každý účet podľa prevádzkových potrieb, čím je možné využiť silu Bookadla v mnohych odvetviach, od kaderníctiev po automobilové servisy.

Kaderníctva

Kaderníctva alebo barbershopy ocenia jednoduchý prehľad predchádzajúcich návštev klienta, vďaka čomu mu vedia po príchode ponúknuť jeho obľúbený nápoj alebo odoslať mu na jeho narodeniny SMS so zľavovým voucherom.

Posilňovne a fitness tréneri

Vďaka kreditovému systému si môžu klienti fitnesscentier kúpiť vstupy vopred, čím odbremenia recepciu platením pri každej návšteve a vy budete mať presný prehľad o zostávajúcom počte kreditov na klientských účtoch.

Masážne salóny

Sprístupnite Váš masážny salón širokej verejnosti a umožnite klientom si robiť rezervácie pomocou svojho mobilného telefónu alebo počítača. Pomocou Bookadla si Vaši klienti vedia vytvárať termíny aj vtedy, keď máte zatvorene, vďaka čomu už nikdy neprídete o žiadnu rezerváciu.

Požičovne vozidiel a strojov

Máte problém s vyťažením Vášho vozového parku? Ste požičovňa stavebného náradia alebo strojov a radi by ste zvýšili počet zákazníkov? Vďaka Bookadlu už nikdy nestratíte prehľad nad svojou spoločnosťou.

Kozmetické salóny

Hľadáte spôsob, ako zmodernizovať Váš salón? Umožnite klientom sa objednať pomocou klientskej zóny a využite výhody automatických e-mail a SMS notifikácií.

Zubné ambulancie

Pravidelné ročné preventívne prehliadky už nikdy nebudú problém. Pomocou Bookadla viete pacientom ponúknuť prehľadné rozhranie na vytváranie termínov, takže nebudú musieť zbytočne telefonovať na recepciu.

Organizovanie workshopov a konferencií

Podpora pre hromadné rezervácie Vám umožní organizovanie workshopov, seminárov a prednášok. Jednoducho nastavte kapacitu a nechajte na klientov, nech sa sami prihlásia.

Začnite s Bookadlom

Chcete zlepšiť svoje podnikanie? Napíšte nám